آزمون ها۱۳۹۷/۷/۸ ۸:۵۸:۵۹

مدت زمان باقیمانده تا آزمون بعدی

آزمون شماره یک: ۲۷ مهر ۱۳۹۷

با ویژگی‌­های آزمون‌های کنکوراطور آشنا شوید

هر جمعه یک آزمون هفتگی

برای اینکه بتونی روند آموزشیت رو به دقت زیر نظر داشته‌­باشی، طبق برنامه در کنکوراطور یک آزمون براتون در نظر گرفتیم تا بتونی خودت رو محک بزنی و نقاط ضعف و قوت خودت رو بسنجی.

آزمون­‌های کنکوراطور، جمعه‌­ها ساعت ۱۷ برگزار میشن و فقط چند ساعت بعد از آزمون، یه کارنامه‌­ی دقیق و تحلیلی بهت داده میشه و مهم­تر از همه اینکه مشاور خصوصی، براساس این کارنامه، برنامه‌­ی شخصی خودت رو در اختیارت قرار میده.

هر ماه یک آزمون جامع

هر ۴ هفته یک­بار به­‌ جای شرکت در آزمون هفتگی، توی یه آزمون جامع با جامعه آماری بالایی شرکت می­کنی. توی این آزمون دروسی که در یک ماه قبل خوندی رو مرور می­کنی و وضعیت خودت رو نسبت به سایر داوطلبا می­سنجی.

تمام سوالات آزمون‌های کنکوراطور رو برترین طراحان سوال کشور طراحی کردن و خودشون هم اونها رو به صورت ویدئویی برای شما حل میکنن. در طراحی آزمون‌ها تلاش شده تا سوالات درجه سختی مناسبی داشته باشن و شما رو به درستی مورد ارزیابی قرار بدن.

کارنامه دقیق تحلیلی

یکی از ویژگی‌های مهم آزمون‌های کنکوراطور کارنامه دقیق و تحلیلی اونه که بعد از آزمون در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میگیره. توی این کارنامه شما میتونید پاسخ های درست و نادرستتون رو ببینید و همینطور در آنالیز آزمون ببینید که در هر درس چطور عمل کردید و نقاط ضعف و قوت شما کدوم دروس هستن.

توی این کارنامه میتونید وضعیت خودتون رو با بقیه شرکت کنندگان آزمون مقایسه کنید و از دومین آزمون روند پیشرفت خودتون رو کنترل کنید. مثلا ببینید که آیا در حال جلو افتادن از بقیه هم پایه‌ای‌هاتون هستید یا اونها دارن از شما جلو میزنن.

برنامه آزمون‌ها

 شماره آزمون تاریخ آزمون
آزمون شماره یک ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آزمون شماره دو ۱۱ آبان ۱۳۹۷
آزمون شماره سه ۲۵ ابان ۱۳۹۷
آزمون شماره چهار ۹ آذر ۱۳۹۷
آزمون شماره پنجم ۲۳ آذر ۱۳۹۷
آزمون شماره شش ۷ دی ۱۳۹۷
آزمون شماره هفت ۲۸ دی ۱۳۹۷
آزمون شماره هشت ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
 شماره آزمون تاریخ آزمون
آزمون شماره نه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
آزمون شماره ده ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
آزمون شماره یازده ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
آزمون شماره دوازده ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
آزمون شماره سیزده ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آزمون شماره چهارده ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
آزمون شماره پانزده ۳ خرداد ۱۳۹۸
آزمون شماره شانزده ۱۰ خرداد ۱۳۹۸